משרד בשמת פרי שמחיוף, עו"ד ונוטריון הינו משרד המתמחה בתחום האזרחי-מסחרי ובין היתר בתחום הנדל"ן הנזיקין. תחילת דרכו של המשרד בפתח תקוה ב1997. תחילה עבדה עורכת דין פרי בשיתוף עם משרדו של עו"ד חנוך קליין. המשרד עסק במגוון רחב בתחום הנדל"ן לרבות עסקאות באזור יהודה ושומרון.

המשרד מחויב לשירות אמין , אדיב ומקצועי בסטנדרטים גבוהים ללא פשרות אשר מותאם באופן אישי לצורכי הלקוח המשתנים.
מאז היווסדו נותן משרד עו"ד בשמת פרי שמחיוף באופן רציף וסדיר שירותים משפטיים למגוון רחב של בעיות משפטיות בתחומי המומחיות של המשרד ולסוגים שונים של לקוחות.

לקוחות משרדנו הינם אנשים פרטיים, חברות ציבוריות ופרטיות, בעלי מקצוע ועסקים במגוון תחומים.

משרד עו"ד בשמת פרי שמחיוף מחויב לשירות מקצועי מהגבוהות בתחום ומעורבות אישית יוצאת דופן.
המשרד ידוע במתן דגש לפן האישי. בתחום הנדל"ן המשרד מקפיד על עזרה ללקוח לאורך כל צדדי העסקה והתמודדות עם הגורמים השונים התנהלות שהפכה לשם דבר במודיעין.

אנו מאמינים במתן יחס הוגן , דיסקרטי, עניני ומותאם לצרכיו של כל לקוח בנפרד תוך שימת דגש על מעורבות מלאה של הלקוח בקצב ואופן הטיפול המשפטי בעניינו ויצירת שקיפות מלאה באשר לאופן הטיפול וניהול ענייניו של הלקוח.

מיקומו של המשרד הוא בקניון עזריאלי במודיעין היושב במרכז העיר מודיעין. המשרד יושב על ערוצי התחבורה המרכזיים המקשרים את העיר אל מחוצה לה ומאפשר גישה מהירה וישירה וחניה מסודרת ומקורה במקום. כמו כן מאפשר המיקון הגעה ישירה באמצעות הרכבת, תחנת מודיעין מרכז נמצאת בסמוך. נתיבי התחבורה הישירים המגיעים מגוש דן ואזור י-ם וכן ישובי הדרום מתחברים ישירות לכביש המוביל לקניון.


עו"ד בשמת פרי שמחיוף – מייסדת ובעלים

עו"ד בשמת פרי-שמחיוף, בעלת ניסיון רב של למעלה מ- 16 שנה ומתמחה בעסקאות נדל"ן סבוכות, מיסוי מקרקעין, משאים ומתנים במגוון סוגיות רחב. עו"ד בשמת פרי שמחיוף מתמחה בנוסף בנזיקין לרבות לשון הרע, הוצאה לפועל, חוזים, צוואות וירושות, ליטיגציה וייצוג חברות.

  • בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן ובעלת תואר ראשון במשפטים
    (LL.B).
  • חברת לשכת עורכי הדין משנת 1997 .
  • בעלת רשיון נוטריון משנת 2009

Created and designed byGal Graphics